KONST / Litografier / Akvatint 17412106
nr 1741 2106
Carl Magnus
(f. 1943)
Akvatint, Carl Magnus (f. 1943), Signerad, numrerad 31/100, daterad -78. Bildmått: 34x52 cm, yttermått inklusive ram: 48x66 cm
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 17 november 2025
kl 19:27:12
16/11 13:28:43
17 nov